SuiteCRM - Open Source CRM

Zamów demo SuiteCRM

Przetestuj SuiteCRM - upewnij się że system jest dla Twojej firmy.

  Administratorem danych osobowych jest geciow.com Maciej Geciów z siedzibą ul. Klecińska 182, 54-412 Wrocław, posiadający numer statystyczny REGON 368197463, numer identyfikacji podatkowej NIP 895-107-31-90.
  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityka prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz.

  Prawo wymaga, abyśmy otrzymali dodatkowe zgody jeśli chcecie Państwo otrzymywać od nas powiadomienia o ofertach handlowych oraz marketingu produktów. My również nie lubimy spamu i dbamy o podane przez Państwa dane. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje będą dla Państwa interesujące. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych wysyłanych przez geciow.com Maciej Geciów na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail).

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych przez geciow.com Maciej Geciów w celu użycia telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.